SBTA Väst

logo_sbta_vast

 

Direkta medlemmar

Styrgruppsordförande (inte beslutat än)
Mats Lagerholm, Essity, mats.lagerholm(@)essity.com
Ingemar Björk, Volvo Group, ingemar.bjork(@)volvo.com
Mikael Holmyr, AB SKF, Mikael.holmyr(@)skf.com
Pernilla Brodén, AB SKF, pernilla.broden(@)skf.com
Marianne Oscarson, AB Volvo, marianne.oscarson(@)volvo.com
Suzanne Wikhede, Dentsply Sirona, suzanne.wikhede(@)dentsplysirona.com

Associerade medlemmar
Cecilia Redgard-Hildingsson, Eurocard AB, cecilia.redgardhildingsson(@)eurocard.se
Jenny Anner, SJ, jenny.anner(@)sj.se
Roland Nilsson, Nordic Choice Hotels, roland.nilsson(@)choice.se
Ewa Solfors Lundberg, Egencia, esolforslundberg(@)egencia.com
Mathias Winberg, BRA, mathias.winberg(@)flygbra.se



SBTA - Swedish Business Travel Association

Box 807, SE-101 36 STOCKHOLM

 +46 (0)8 410 800 92  info@sbta.se

Användarinformation

Denna webbsida använder cookies för besöksstatistik och sessionhantering för inloggade användare.

Copyright © SBTA - Swedish Business Travel Association 2013-2018