SBTA Väst

logo_sbta_vast

 

Direkta medlemmar

Styrgruppsordförande Pernilla Brodén, AB SKF, pernilla.broden(@)skf.com

Malin Olsson, AB Lindex, malin.olsson(@)lindex.com

Marianne Oscarson, AB Volvo, marianne.oscarson(@)volvo.com

Suzanne Wikhede, Dentsply Sirona, suzanne.wikhede(@)dentsplysirona.com

Associerade medlemmar

Cecilia Redgard-Hildingsson, Eurocard AB, cecilia.redgardhildingsson(@)eurocard.se

Jenny Anner, SJ, jenny.anner(@)sj.se

Roland Nilsson, Nordic Choice Hotels, roland.nilsson(@)choice.se

Ewa Solfors, Viaegencia, ewa.solfors(@)viaegencia.com

Mathias Winberg, BRA, mathias.winberg(@)flygbra.se

SBTA - Swedish Business Travel Association

Tegnérgatan 39, SE-111 61 STOCKHOLM

 +46 (0)8 410 800 92  info@sbta.se

Användarinformation

Denna webbsida använder cookies för besöksstatistik och sessionhantering för inloggade användare.

Copyright © SBTA - Swedish Business Travel Association 2013-2017